690 619 621

Home » O firmie

O firmie

P o u k ł a d a m y   T w o j e   f i n a n s e  !

3d small people pushing puzzle

Kancelaria usług księgowych „Per Procura” została założona w 2014 roku, jako trzyosobowa firma partnerska.

Fachowa wiedza, doświadczenie zawodowe, nowoczesne i pozbawione rutyny podejście do zagadnień finansowych to wizytówka naszej firmy.

Rachunkowość, finanse, podatki to tematy, które nas pasjonują. Lubimy wyzwania, interesują nas ludzie i ich pomysły na biznes. Każdemu, kto zachce obdarzyć nas odrobiną zaufania pomożemy w założeniu własnej działalności a później przeprowadzimy bezpiecznie przez labirynt zawiłych przepisów zapewniając kompleksową obsługę księgową, aby nasz klient mógł skupić się wyłącznie budowaniu świetności własnej firmy.

Służymy klientom naszymi umiejętnościami i wiedzę dotyczącą zagadnień księgowych niezależnie od formy prawnej, branży oraz rozmiaru prowadzonej działalności. Obsługujemy od przedsiębiorców prowadzących indywidualnie, spółki osób fizycznych i prawa handlowego, stowarzyszenia, fundacje. Pomożemy również przy sporządzeniu oraz rozliczymy wszelki projekty unijne. Nie obca jest nam również rachunkowość budżetowa.

Posiadamy certyfikaty Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a nasza działalność objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w zakresie szerszym niż wymagane przepisami prawa.

Pracujemy na programach księgowych Optima firmy Comarch zgodnych z wymogami Ustawy o rachunkowości. Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom program do fakturowania oraz elektroniczną wymianę dokumentów.

Deklaracje do Urzędów Skarbowych, ZUS i GUS przekazujemy drogą elektroniczną korzystając z podpisów elektronicznych.

Na każdym etapie pracy tworzymy kopie bezpieczeństwa, które archiwizowane są na zewnętrznym serwerze.

Terminowość, bezpieczeństwo, dyskrecja, profesjonalizm to nasza dewiza.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy.